Actie voor onze leden

Dinsdag 10 november heeft burgemeester Roel Sluiter van Harlingen het eerste warmhoudpakket van de Frisian Tall Ships Club in ontvangst genomen. In het bijzijn van een delegatie van het bestuur en de clubleden Dick Eerdmans van ABN AMRO Mees Pierson, Niels Mensonides van Mensonides Installaties en Erno Leguijt van Kuhlman Repko Shipping, sprak burgemeester en erelid Sluiter zijn waardering uit voor deze bijzondere geste en onderstreepte hij het belang van de businessclub voor het welslagen van de Tall Ships Races Harlingen in 2022.

Daarnaast sprak de burgemeester optimistische woorden over het doorgaan van het evenement in juli 2022. Alle businessclub-leden krijgen het warmhoudpakket deze weken persoonlijk overhandigd door een van de bestuursleden.

Ook lid worden van de Frisian Tall Ships Club? Meld u hier aan!

Bekijk de uitreiking van het pakket aan Burgemeester Sluiter.